شراب حیوانات خانگی ارتباط مستقیم شبکه اجتماعی

شراب: حیوانات خانگی ارتباط مستقیم شبکه اجتماعی تبلیغات دستگاه آنلاین تبلیغات پروژه فعالیت آنلاین

گت بلاگز اخبار بین الملل طرح ترامپ جهت آخر درگیری‌ بین فلسطین و اسرائیل

فرستاده آمریکا در امور روند صلح خاورمیانه به کنسولگری‌های کشورهای اروپایی مستقر در قدس ابلاغ کرده که “معامله قرن” در مراحل نهایی خود است.

طرح ترامپ جهت آخر درگیری‌ بین فلسطین و اسرائیل

طرح ترامپ جهت آخر درگیری بین فلسطین و اسرائیل

عبارات مهم : آمریکا

فرستاده آمریکا در امور روند صلح خاورمیانه به کنسولگری های کشورهای اروپایی مستقر در قدس ابلاغ کرده که “معامله قرن” در مراحل نهایی خود است.
به گزارش ایسنا، به نقل از سایت شبکه الجزیره در دیداری که جیسون گرینبلات، فرستاده آمریکا در روند صلح خاورمیانه در دیدار با مقامات اروپایی راجع به معامله قرن گفته هست، معامله قرن همانند غذایی است که پخته شده است و جز اضافه کردن مقداری نمک و ادویه چیز دیگری نیاز ندارد.

وی همچنین گفت: طرح کنونی آمریکا مشمول بر کل این منطقه می شود و فلسطینی ها یکی از طرف های آن هستند ولی طرفی نیستند که قرار است مجری آن باشند.

طرح ترامپ جهت آخر درگیری‌ بین فلسطین و اسرائیل

حل و فصل درگیری ها

به گفته مسؤولان آمریکایی، دونالد ترامپ، مدیر جمهوری این کشور قبل از نیمه امسال میلادی از طرح حل و فصل درگیری بین فلسطین و اسرائیل پرده برخواهد داشت.

فرستاده آمریکا در امور روند صلح خاورمیانه به کنسولگری‌های کشورهای اروپایی مستقر در قدس ابلاغ کرده که “معامله قرن” در مراحل نهایی خود است.

این مسؤولان اظهار کردند، این طرح که جارد کوشنر، مشاور و داماد ترامپ در همکاری با گرینبلات وضع می کند از چارچوبی که دولت های سابق آمریکا در نظر گرفته بودند فراتر می رود و به تمام پرسشها بزرگ از جمله مساله قدس، مرزها و آوارگان می پردازد. این طرح مورد حمایت مالی عربستان و دیگر کشورهای حاشیه خلیج فارس “به نفع فلسطین” است.

از طرفی دیگر گرینبلات به سرکنسول های کشورهای اروپایی گفته است: دولت ترامپ خواستار آخر یافتن کار آژانس کار و امداد آوارگان فلسطینی (آنروا) است.

واژه های کلیدی: آمریکا | فلسطین | اسرائیل | آمریکایی | دولت ترامپ | داماد ترامپ | دونالد ترامپ | اخبار بین الملل

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz