شراب حیوانات خانگی ارتباط مستقیم شبکه اجتماعی

شراب: حیوانات خانگی ارتباط مستقیم شبکه اجتماعی تبلیغات دستگاه آنلاین تبلیغات پروژه فعالیت آنلاین

گت بلاگز اخبار حوادث سناریوی مرگبار مرد شکاک

مردی که متهم است با همدستی زن‌صیغه‌ای و دو نفر از دوستانش، یک خرده‌فروش مواد مخدر را کشته و جنازه او را سوزانده با قبول درخواست اعاده دادرسی‌اش، بار دیگر از خود

سناریوی مرگبار مرد شکاک

عبارات مهم : ایران

مردی که متهم است با همدستی زن صیغه ای و دو نفر از دوستانش، یک خرده فروش مواد مخدر را کشته و جنازه او را سوزانده با قبول درخواست اعاده دادرسی اش، بار دیگر از خود دفاع کرد.

به گزارش جام جم، پیگیری به این ماجرا از نیمه شب 28 اسفند 90 و به دنبال آتش سوزی در یک انبار ضایعات پارچه و گونی در کیلومتر 7 بزرگراه قدیم پایتخت کشور عزیزمان ایران ـ کرج شروع شد. هنگامی که آتش نشانان به محل آتش سوزی رفتند و به مهار شعله ها پرداختند در طبقه دوم انبار، با پیکر سوخته صاحب مغازه ای در گوشه انبار ، به نام مهدی 45ساله روبه رو شدند.جنازه با هماهنگی قضایی به پزشکی قانونی فرستاده شد و رازگشایی جنایت و آتش سوزی شبانه در دستور کار پلیس قرار گرفت. شواهد نشان می داد آتش سوزی عمدی بعد از جنایت رخ داده است.

پلیس در نخستین گام از تحقیقات دریافت مهدی خرده فروش مواد مخدر بود و خودش هم شیشه مصرف می کرده است.در بررسی های بعدی روشن شد همزمان با جنایت ، خودروی سمند مهدی که جلوی انبار قرار داشت دزدیده شده است و به احتمال زیاد آتش افروزی عمدی از سوی یک آشنا صورت گرفته است.

سناریوی مرگبار مرد شکاک

در گام بعدی از تحقیقات، پلیس رد یک زن معتاد به نام مرجان را که با مهدی در ارتباط بود به دست آورد و وی را 12 اردیبهشت 91 در میدان صادقیه بازداشت کرد.

این زن 32 ساله می خواست با دروغگویی ، مسیر پیگیری به ماجرا را به بیراهه بکشاند که در بن بست اطلاعاتی قرار داده شد و لب به بیان حقیقت گشود.

مردی که متهم است با همدستی زن‌صیغه‌ای و دو نفر از دوستانش، یک خرده‌فروش مواد مخدر را کشته و جنازه او را سوزانده با قبول درخواست اعاده دادرسی‌اش، بار دیگر از خود

مرجان گفت : دوستم مینا که 21 ساله است و شیشه مصرف می کند از من خواسته راجع به قتل مهدی اطلاعات نادرست به پلیس بدهم.شوهر صیغه ای مینا به نام رامین به من قول داده اگر بتوانم ماموران را گمراه کنم 12 میلیون تومان به من می دهد.

با اطلاعاتی که این زن ، داد مینا و رامین ردیابی و بازداشت شدند.

مینا گفت: مدتی پیش شوهر صیغه ای ام گوشی موبایلم را بررسی کرد و با دیدن شماره تلفن مهدی به من مشکوک شد.به رامین گفتم فقط از مهدی شیشه می خرم اماحرفم را باور نکرد.شوهر صیغه ای ام که تصور می کرد من با مهدی رابطه دارم مجبورم کرد با او قرار بگذارم.

سناریوی مرگبار مرد شکاک

زن معتاد ، اضافه کرد: ساعت 9 شب بیست و هشتم اسفند به همراه رامین و دو نفر از دوستانش به نام های علیرضاو محمد به تهرانسر رفتیم.من برابر انبار، داخل ماشین نشستم و رامین و دو دوستش سراغ مرد مواد فروش رفتند.

به دنبال اعتراف های این زن علیرضا و محمد 25 و 24 ساله دستگیر شدند و جنایت را بر گردن یکدیگر انداختند.رامین 41ساله در بازجویی های بعدی گفت: جهت سر به نیست کردن مرد مواد فروش دوستانم را اجیر کرده بودم.

مردی که متهم است با همدستی زن‌صیغه‌ای و دو نفر از دوستانش، یک خرده‌فروش مواد مخدر را کشته و جنازه او را سوزانده با قبول درخواست اعاده دادرسی‌اش، بار دیگر از خود

به دنبال اعتراف متهمان کیفرخواست علیه آنها صادر و پرونده به شعبه 71دادگاه کیفری سابق استان پایتخت کشور عزیزمان ایران فرستاده شد.

در جلسه دادگاه محمد گفت: باور کنید من دستی در آدمکشی نداشتم.رامین به تنهایی مرد موادفروش را کشت. من فقط مغازه مرد موادفروش را به آتش کشیدم تا آثار جرم بر جا نماند.

سناریوی مرگبار مرد شکاک

علیرضا نیز گفت : رامین خودش به تنهایی مهدی را خفه کرد و پلاستیک را روی سر او کشید و با شوکر برقی به او زد. من و محمد فقط شیرهای دو کپسول گاز را در طبقه دوم مغازه باز کردیم و مقداری از ضایعات پارچه و گونی را آتش زدیم.

رامین ولی منکر دست داشتن در قتل شد و گفت: من ، محمد و علیرضا را جهت قتل اجیر کرده بودم و خودم دستی در این جنایت نداشتم. من بعد از آتش زدن مغازه مهدی،سمندش را دزدیدم و به منزل خواهرم در خیابان سردار جنگل بردم.

در آخر جلسه هیات قضایی وارد شور شد و رامین را به قصاص محکوم کرد. محمد و علیرضا نیز به اتهام معاونت در قتل به ده سال و مینا به دو سال زندان محکوم شدند. این حکم در شعبه 24دیوان عالی کشور مهر تائید خورد و قطعی شده است بود که رامین درخواست اعاده دادرسی را مطرح و طی نامه ای به قضات دادگاه خواستار پیگیری دوباره به پرونده شد. وی ادعا کرد در جلسه دادگاه حرف های دروغی را مطرح کرده بود.

به این ترتیب و در حالی که شش سال از این جنایت گذشته بود درخواست اعاده دادرسی رامین پذیرفته و وی دیروز در شعبه ششم دادگاه کیفری یک استان پایتخت کشور عزیزمان ایران پای میز محاکمه ایستاد.

رامین گفت: من قبلا دروغ گفته بودم همراه محمد و علیرضا نبودم. ما هر سه با هم به محل جنایت رفتیم. ولی آنها با هم پلاستیک را روی سر مهدی کشیدند و آنجا را آتش زدند. هنگامی که من محل را ترک کردم مهدی هنوز زنده بود.گزارش پزشکی قانونی هم تایید می کند آثار دود در گلو و ریه های مهدی وجود داشته و این نشان می دهد او در میان آتش نفس کشیده است.مهدی به احتمال زیاد به خاطر استنشاق دود و منوکسید کربن جان سپرده است و من قاتل او نیستم.

با آخر دفاعیات این متهم هیات قضایی وارد شور شد تا رای صادر کند.

واژه های کلیدی: ایران | جنایت | دادگاه | اخبار حوادث

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz