شراب حیوانات خانگی ارتباط مستقیم شبکه اجتماعی

شراب: حیوانات خانگی ارتباط مستقیم شبکه اجتماعی تبلیغات دستگاه آنلاین تبلیغات پروژه فعالیت آنلاین

گت بلاگز اخبار فرهنگی و هنری نخستین مراسم خوش حالی هر سال صدا برگزار می‌شود

اولین مراسم خوش حالی هر سال «صدا» با نشانه قدردانی از بازیگران و صورت های معروف پیشکسوت عرصه گویندگی، مجریگری، دوبله و هنرهای صدا در سینما و موسیقی و معرفی جوان

نخستین مراسم خوش حالی هر سال صدا برگزار می‌شود

نخستین مراسم خوش حالی هر سال صدا برگزار می شود

عبارات مهم : همکاری

اولین مراسم خوش حالی هر سال «صدا» با نشانه قدردانی از بازیگران و صورت های معروف پیشکسوت عرصه گویندگی، مجریگری، دوبله و هنرهای صدا در سینما و موسیقی و معرفی جوانان مستعد در این عرصه برگزار می شود.

به گزارش مهر، محمدرضا علیزاده مجری طرح نخستین مراسم خوش حالی صدا از برگزاری این مراسم خوش حالی با تجلیل از بازیگران و صورت های معروف پیشکسوت و جوانان جویای نام گویندگی، مجریگری، دوبلاژ و هنرهای صدا در سینما و موسیقی سخن گفت.

مجری طرح نخستین مراسم خوش حالی صدا توضیح داد: نخستین مراسم خوش حالی هر سال صدا می تواند در برگیرنده یک شب خاطرانگیز جهت خانواده های این هنرمندان، تجلیل از جادوگران صدا، اقدام جهت برطرف پرسشها آنان و ارایه راهکارهای تخصصی جهت ورود جوانان علاقمند به این عرصه باشد. از اهداف این مراسم خوش حالی می توان به بررسی دلایل دورماندن صورت این بازیگران و صورت های معروف از قاب رسانه ملی، ارایه راهکارها جهت برطرف پرسشها این هنر، ارتباط نزدیک بازیگران و صورت های معروف با مسئولان، حضور مدیران دولتی درکنار بازیگران و صورت های معروف دوبله و ایجاد انگیزه جهت جوانان اشاره کرد.

مدیر مسئول موسسه «آوا تصویر» گفت: درصدد آن هستیم نخستین مراسم خوش حالی صدا را با همکاری موسسات و همکاری نهادهای مرتبط در آذر ماه امسال در پایتخت کشور عزیزمان ایران برگزار کنیم. ما به دنبال این هستیم که تلاش جهت دریافت تندیس مراسم خوش حالی هر سال صدا از سوی علاقمندان و بازیگران و صورت های معروف این رشته از حس رقابتی خاصی برخودار باشد و آتیه برگزاری این مراسم خوش حالی با معرفی بازیگران و صورت های معروف شاخص انجام گیرد.

نخستین مراسم خوش حالی هر سال صدا برگزار می‌شود

واژه های کلیدی: همکاری | جوانان | برگزاری | بازیگران | اخبار فرهنگی و هنری

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz