شراب حیوانات خانگی ارتباط مستقیم شبکه اجتماعی

شراب: حیوانات خانگی ارتباط مستقیم شبکه اجتماعی تبلیغات دستگاه آنلاین تبلیغات پروژه فعالیت آنلاین

گت بلاگز اخبار ورزشی و نتایج مسابقات کیستند؟ ، ماجراهای نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تمامی ندارد، خودفروشان ورزشی&quot، &quot

پس از اوج گرفتن اختلافات بین اداره کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و کلوب نفت، مدیر کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد

کیستند؟ ، ماجراهای نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تمامی ندارد، خودفروشان ورزشی&quot، &quot

ماجراهای نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تمامی ندارد/ "خودفروشان ورزشی" کیستند؟

عبارات مهم : اداره

پس از اوج گرفتن اختلافات بین اداره کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و کلوب نفت، مدیر کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد که صدور پروانه فعالیت کلوب به نام جهانیان منوط به تایید از سوی مرجع قضایی هست.

به گزارش ایسنا، بعد از این که دیروز (سه شنبه) نامه رضا گل محمدی راجع به صادر نشدن پروانه فعالیت کلوب نفت به نام شرکت پارس طلاییه منتشر شد، مسئولان این کلوب عنوان کردند که اداره کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران صلاحیت تصمیم گیری راجع به کلوب نفت را ندارد.

کیستند؟ ، ماجراهای نفت پایتخت کشور عزیزمان ایران تمامی ندارد، خودفروشان ورزشی&quot، &quot

در این راستا رضا گل محمدی در گفت وگو با ایسنا، راجع به این ادعای مسئولان کلوب نفت، اظهار کرد: من راجع به مالکیت کلوب نفت تصمیم نمی گیرم و اختیار این کار را هم ندارم ولی راجع به فعالیت مالک در کلوب اختیار دارم. اداره کل ورزش و جوانان به علت این که جهانیان نتوانست به تعهداتش عمل کند پروانه فعالیت این کلوب را تمدید نکرد. در ضمن تصمیم گیری راجع به اوضاع مالکیت کلوب نفت منوط به نامه مرجع قضایی است.

در ادامه بیژن تاجیک، عضو مجمع سهامداران کلوب نفت در گفت وگو با ایسنا، راجع به نامه انتشار یافته از سوی گل محمدی، اظهار کرد: من تصور می کنم که آقای گل محمدی شتاب زده راجع به این عنوان عمل کرده هست. ما این نامه را در اینترنت دیدیم. چگونه می شود که این نامه قبل از رسیدن به دفتر سلحشور در اینترنت منتشر شود. من از دفتر دکتر سلحشور استعلام کردم و گفتند چنین نامه ای به دست آنها نرسیده هست. همچنین نامه گل محمدی بازگشت به یکی از نامه های دفتر دکتر سلحشور است که من این عنوان را هم استعلام کرده ام. چنین نامه ای از دفتر دکتر سلحشور به اداره کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال نشده هست. من فکر می کنم که گل محمدی تحت تاثیر بعضی خودفروشان ورزشی قرار گرفته است.

پس از اوج گرفتن اختلافات بین اداره کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران و کلوب نفت، مدیر کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران اعلام کرد

او راجع به نامه ای که باید از مرجع قضایی به اداره کل ورزش و جوانان استان پایتخت کشور عزیزمان ایران ارسال شود تا پروانه فعالیت کلوب نفت به نام شرکت پارس طلاییه نفت صادر شود، گفت : در تعهدات جهانیان صدور چنین نامه ای قید نشده بود که حالا بخواهد از مرجع قضایی نامه ای صادر شود. اصلا مرجع قضایی کاری به این عنوان ندارد.

واژه های کلیدی: اداره | ایران | سلحشور | فعالیت | جوانان | گل محمدی | اخبار ورزشی و نتیجه های مسابقات

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : blogzz